Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

rhodos faliraki fotografie

Faliraki - Rhodos - Řecko - Dovolená 2022 - 2023 |

Faliraki - Zájezdy LAST Minute a First Minute do letoviska Faliraki na řeckém ostrově Rhodos. Krásná písčitá i nudistická pláž, vodní park a lunapark.

Fotka Faliraki nudist beach, ostrov Rhodos, Řecko #211421292...

Fotka Faliraki nudist beach, ostrov Rhodos, Řecko #211421292 s licencí Royalty Free je obrázek ke stažení pro Vaše komerční i nekomerční účely, reklamu i na produkty. Kupte si legální fotografii pro propagaci, foto na produkty i reklamu.

Faliraki - Rhodos |

Proč byste měli vidět Faliraki na Rhodosu? Fotky, mapa, popis a zajímavosti o místě Faliraki na Rhodosu.

Faliraki | Řecko v detailech

Pláž písčitá, velmi rozlehlá. Pozvolný vstup do moře. K dispozici taverny, lehátka a slunečníky za poplatek. není problém si roztáhnout vlastní slunečník a osušku.

Stock fotografie Pobřeží Faliraki V Rhodos Řecko – stáhnout...

Stáhnout tuto fotku Pobřeží Faliraki V Rhodos Řecko nyní. A vyhledávat více stock obrázků bez autorských poplatků z knihovny iStock, která zahrnuje fotky Rhodos dostupné k rychlému a snadnému stažení.

Faliraki | Rhodos | Řecko |

Letovisko Faliraki leží na severovýchodním pobřeží ostrova, přibližně 15 kilometrů od hlavního města Rhodos. Pokud si vypůjčíte automobil, tak se sem dostanete velmi jednoduše. Za výjezdem z letiště se dáte doprava na severovýchod, asi po...

Fotografie - Rhodos, Faliraki Beach - 10.07.2020 •

Nejpoužívanější mapový portál umožňuje podrobné hledání na mapách ČR i Evropy. Nabízí detailní mapy všech českých měst a obcí, plánovač tras, hledání míst a firem.

Fotogaléria - Faliraki - Dovolenka 2022 - CK Fischer

Faliraki, Rhodos, celkový pohled na letovisko

Vodní park Faliraki - Tipy na výlet Rhodos

Water Park Faliraki je největším vodním parkem v Evropě a zároveň jediným na ostrově Rhodos. Aquapark Faliraki je místem plným zábavy a vodních atrakcí pro malé i velké návštěvníky a nachází se ve vzdálenosti asi 12 km od hlavního města...

Faliraki dovolená a zájezdy | New

Dovolená Faliraki, all inclusive. Letní dovolená ve Faliraki je skvělou příležitostí poznat krásy Rhodosu, užít si pláže a celé Řecko.

Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Prohledat letenky