Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

pantour odlety beach rhodos

First Minute FalirakiŘecko Pantour letecky Brno all ...

First Minute dovolená Faliraki od CK Pantour. Pestrá nabídka First Minute zájezdů do destinace Faliraki za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.

Dovolená Řecko Pantour all inclusive 2020 |

Dovolená Řecko od CK Pantour. Pestrá nabídka zájezdů do destinace Řecko za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.

First Minute Francie Pantour letecky Bratislava all ...

First Minute dovolená Francie od CK Pantour. Pestrá nabídka First Minute zájezdů do destinace Francie za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.

CK Pantour zájezdy 2020 | 1 Cestovní

CK Pantour zájezdy 2020 – to jsou super zájezdy za ty nejlepší ceny. S CK Pantour můžete cestovat například do Řecka, kde máme ověřené hotely našimi klienty například Asterias ** nebo Gaia Village ***. CK také nabízí zájezdy do Turecka a Spojených Ar

RHO Rhodos Rhodes Diagoras Letiště - odlety příjezdy ...

Rhodos letiště Přílety Odletů Levné lety z Rhodos Transfery z letiště Rhodes Diagoras ☕ Restaurace Executive Lounge Bezcelní zónu Informace o Rhodos Rhodes Diagoras letiště: pronájem aut, kyvadlová autobusová doprava, letový řád, plán letiště Bankoma

Recenze hotelu Olympia Sun Hotel

Pavel . Olympia Sun Hotel *** (Řecko - Rhodos - Faliraki) Tak bohužel první dojem nebyl moc příjemný a kor po dlouhém čekání na zavazadla na letišti(asi 40 miut,ale to prý ještě šlo a prý tam čekali 1,30 minu...

úterý 20 8 2013 odlety řecko rhodos

Last minute zájezdy Řecko, Kypr, řecké ostrovy Kréta, Kos, Rhodos, Korfu, Zakynthos do CK VTT z letiště v Praze až z 88 míst ČR děti jen za 9 990 Kč (Řecko) nebo 11 490 Kč (Kypr) odlety z Prahy i Brna. Dovolená u moře 2017, Řecko - Rhodos - Faliraki-

Dovolená Řecko Pantour 2020 |

Dovolená Řecko od CK Pantour. Pestrá nabídka zájezdů do destinace Řecko za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.

Stafilia Beach Hotel - Rhodos - zájezdy a recenze 2020 ...

Zájezdy do hotelu Stafilia Beach Hotel, Rhodos, Řecko již od 12 090 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.

Pantour |

Mezi další partnery patří i ověřená cestovní kancelář Pantour s.r.o., jenž se specializuje na levné zájezdy do prověřených destinací. Rádi vás ve spolupráci s nimi pozveme na řecké ostrovy Rhodos, Kos, Zakynthos, Santorini či Krétu.

Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Prohledat letenky