Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

palcát dálnice itálie

Autofotka týdne: První dálnice byla v Itálii, měla otevírací...

Za první skutečnou novodobou dálnicí světa je považována italská "Jezerní dálnice" (Autostrada dei Laghi), kterou navrhl Piero Puricelli. První část z Milána do Varese byla otevřena 21.

Dálniční poplatky Itálie 2022 - Cena mýta, Poplatky - Autotrip...

Chystáte se vycestovat do Itálie? Připravili jsme vám informace o poplatcích, mýtném, pokutách a přidali jsme další užitečné zajímavosti.

Dálnice, dálniční poplatky ve Švýcarsku | Švýcarsko

Dálnice se začaly ve Švýcarsku stavět v době po druhé světové válce, což byl ostatně trend vyspělých evropských zemí. Na rozdíl od všech ostatních se však Švýcarsko nemuselo vypořádávat s válečnými následky, a tak tato bohatá země otevřela...

Dálnice Itálie Mapa | Paklenica Mapa

Zpoplatnění dálnic platí nejen pro osobní automobily autobusy či nákladní vozidla ale i pro motocykly a skůtry které mohou po italských dálnicích jezdit až od objemu válců 150ccm.

Dálniční poplatky Itálie - cena, ceník, kolik Kč, euro € - Vše...

Itálie dálnice poplatky dálniční poplatek cena Kč euro € autostrada

Italské dálnice – tipy a rady |

V Itálii je na dálnicích zavedeno mýto. Zde najdete ceny mýta a další informace.

Itálie mýma očima

Na této stránce jsem si dovolil popsat místa Itálie,která jsem s rodinou v srpnu navštívil, když jsme trávili dovolenou u našich přátel v Římě.

Dálniční známka Slovinsko 2022 - Ceny, Úseky, Pokuty - Autotrip...

Chystáte se jet do Slovinska? Přečtěte si u nás kde a za kolik známku koupit, jaké další poplatky vám hrozí a zjistěte další informace.

S palcátem v erbu | Plzeň

Svojšín patří k nejstarším feudálním sídlům na západě Čech. Letos, 29. srpna, tu budou slavit 840. výročí první písemné zmínky o obci. Nás ale teď bude zajímat historie mnohem mladší.

Italské dálnice - Informace –

Itálie má jednu z nejlepších dálničních sítí v Evropě. Většina dálnic, převážně v severní a střední Itálii, má soukromého vlastníka, společnost Autostrade per l´Italia S.p.A. Italské dálnice - Itálie - informace pro návštěvníky.

Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Prohledat letenky