Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

letoviská turecko kemer

Kemer | Turecko v detailech

Letovisko Kemer leží na pobřeží Středozemního moře (dovolenková oblast Turecká riviéra) cca 40 kilometrů od města Antalya a 53 kilometrů od pohoří Taurus.

Kemer

Kemer je vhodný pro vyznavače náročnější dovolené, kteří nechtějí každou chvíli řešit nějaké drobnosti a rádi se spolehnou na kvalitní, i když dražší služby.

Turecko - Kemer: počasí - předpověď počasí na 14, teplota moře...

Kemer - předpověď počasí na 14 dní včetně historie, klimatických podmínek a aktuálního počasí. Mimo počasí tu najdete i teplotní a srážkové průměry, počty slunečných dní v roce i rady pro nalezení optimálního času dovolené v letovisku Kemer...

Turecko Kemer: pláže, počasí a last minute dovolená

Dovolená v letovisku Kemer Turecko: popis pláží, památek a přístavu Počasí ve městě Kemer, last minute dovolená a zájezdy do destinace Kemer, Turecko.

Dovolená Kemer |

Láká vás Kemer? Přečtěte si infomace o destinaci, prohlédněte si přehlednou mapu a naplánujte si svou krásnou dovolenou!

Informace o Turecku - Letovisko Kemer

Kemer je přímořské letovisko, které leží na pobřeží Středozemního moře v Turecku, 40 km západně od města Antalya na Turecké riviéře.

Kemer - vše o letovisku, fotky, informace, dovolená.

Turecko - Kemer: informace o letovisku, rady a tipy na dovolenou, fotografie a mnoho dalších užitečných informací

Kemer dovolená 2022, Turecko - zájezdy od 300 CK - Invia

Dovolená Kemer 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Kemer, Turecko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Kemer - Turecko - dovolená a turistické informace

Dnešní oblíbené letovisko Kemer bylo ještě před třiceti lety malou ospalou vesničkou, do které se dalo dostat pouze lodí po moři.

Turecko: Kemer – Co navštívit, vidět a dělat v Kemeru?

Kemer v Turecku – menší letovisko na pobřeží Středozemního moře na Turecké riviéře. Leží necelých 40 kilometrů jižně od města Antalya a skoro 55 kilometrů ...

Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Prohledat letenky