Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

kréta mfai

Mapa Kréty

Pojedete-li myší přes mapu, nad některými místy se Vám může ukázat kurzor s ručičkou. Kliknutím se pak dostanete na informace o konkrétní lokalitě.

Kréta dovolená 2022, Řecko - 391 zájezdů - Invia

Dovolená Kréta 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Kréta, Řecko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Hotel Kalia Beach **** | Gouves | Kréta | Řecko | CK Travel...

Komplex hotelu Kalia Beach 4* tvořený hlavní budovou a několika menšími bungalovy se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku Gouves (Kréta, Řecko) jen 20 m od moře a 100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře oddělené místní...

Ostrov Kréta - Řecko

Kréta - Řecko | Melissa Tour, Kréta dovolená 2022, Kreta dovolena, ostrov Kréta, Kréta, Kréta Platanias

Kréta - Dovolená 2022 - CK Fischer

Zájezdy a ubytování na řecký ostrov Kréta. Nabídka hotelů, výlety, zajímavá místa, gastronomie, počasí, pláže. Vyzkoušejte dovolenou na Krétě od CK Fischer.

Kréta – Wikipedie

Kréta (též Candia, řecky Κρήτη, anglicky Crete) je největší řecký a celkově pátý největší ostrov ve Středozemním moři. Zahrnuje více než 99 % rozlohy stejnojmenného kraje a nacházejí se na něm čtyři řecké regionální jednotky – Iraklio...

Kréta informace pro turisty |

Kréta, Rady a tipy na dovolenou do destinace Řecko - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!

Kréta | CK Travel 2002

Hlavní město Thira leží vysoko na útesu vnitřní strany ostrova. Jednotlivé budovy jsou rozesety po skalách až dolů k moři a je na ně úchvatný pohled.

Chania - Kréta - CK Fischer

Tip na zajímavé místo v destinaci Kréta. Popis atrakce, vzdálenost od rekreačního střediska, mapa, fotogalerie. Rezervujte si zájezd u CK Fischer.

Kréta Rethymno, Řecko

Nádherné historické město Rethymno se nachází v severní části řeckého ostrova Kréta, cca 81 km západně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Rethymno je zároveň ale také živé a okouzlující prázdninové letovisko s moderními turistickými...

Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Prohledat letenky