Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

kotlové automaty nakažených v izraeli

Zavádějící: V Izraeli rostou čísla nakažených a roste úmrtnost...

Takovouto interpretaci však považujeme za zavádějící.

Nakažených přibývá i v Izraeli. Skoro milionu vakcín tam hrozí...

Izrael možná bude muset zničit skoro milion očkovacích dávek proti covidu-19, pokud se mu pro ně nepodaří získat zájemce v cizině. Vakcínám vyprší lhůta použitelnosti už koncem července.

Když v Praze přibylo 20 tisíc nakažených. Jak se Československo...

Ve zjitřené době po počátku sovětské okupace proběhla na přelomu šedesátých a sedmdesátých let v Československu dnes zcela zapomenutá pandemie hongkongské chřipky. Komunistický režim čelil podobné epidemii, jako byla ta covidová.

Izraeli i přes nárůst nakažených nepřibývají mrtví -

Izrael zaznamenal za uplynulých 24 hodin 308 nových případů koronaviru, což je nejvyšší údaj od dubna. Díky imunizaci velkého počtu obyvatel ale zůstává počet hospitalizovaných i vážných případů covidu-19 nízký, informují izraelská média.

Izrael i přes sprint v očkování hlásí rekordní počet nakažených...

Izrael už naočkoval přes čtvrtinu populace, přesto ale pandemie v zemi není na ústupu. Za pondělí tamní úřady zaznamenaly vůbec poprvé 10 tisíc nově nakažených. Vzrostl také počet pacientů na plicních ventilátorech.

Izrael se covidu nezbavil. Počet nakažených rapidně vzrostl...

Izrael je považovaný za světového premianta v boji proti covidu. Dokonce už zrušil řadu opatření. Přesto se nepodařilo nákazu zcela vymýtit. Země v pondělí zaznamenala více než dvojnásobný počet nově nakažených oproti neděli.

V Izraeli se potvrdilo na 71.600 nákaz koronavirem, je to nový...

V Izraeli v úterý odhalili 71.593 nákaz koronavirem, je to nejvíce v zemi za den v této pandemii. Informoval o tom dnes podle místních médií koordinátor boje s koronavirem v Izraeli Nachman Aš.

Izrael hlásí rekord. Má nejvíc nakažených za den od začátku...

Den před začátkem školního roku jsou mezi Izraelci opět vysoké počty nakažených koronavirem – vůbec nejvíce od začátku pandemie. Za pondělí eviduje tamní ministerstvo zdravotnictví téměř 11 tisíc případů.

Izrael má nejvyšší přírůstek nakažených za šest týdnů | newsbox...

V Izraeli se v úterý nákaza koronavirem potvrdila u dalších 786 lidí, což je nejvíce za posledních šest týdnů. Více než polovinu nakažených přitom podle údajů, které dnes zveřejnilo izraelské ministerstvo zdravotnictví, tvoří děti.

V ČR zemřelo přes 40 000 lidí nakažených covidem-19 - Novinky...

Od začátku pandemie zemřelo v České republice 40 022 lidí nakažených covidem-19. Epidemie ale od února trvale zpomaluje. V úterý přibylo 3584 potvrzených případů koronaviru. Mírně se snížila incidence na 134 potvrzených případů na 100 000...

Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Prohledat letenky