Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

fotbal cesko covid chorvatsko wikipedie

Covid 19 - aktuální podmínky cestování do Chorvatska a návratu...
Čeští občané cestující do Chorvatska jsou osvobození od povinnosti prokázat se na hranicích potvrzením o bezinfekčnosti.
Chorvatsko - Covid opatření od 9. 4. 2022 | Mediteran Travel
Chorvatsko: Od 9. dubna 2022 výrazné uvolnění opatření pro vstup a pobyt v Chorvatsku S přihlédnutím k aktuálním trendům a epidemiologické situaci již od 9. dubna 2022 nebudou pro občany zemí Evropské unie pro vstup do republiky vyžadovány...
Česko vs Chorvatsko (EURO 2020) Fotbal 18/06/2021 (FIFA 21...
Česko vs Chorvatsko (EURO 2020) Fotbal 18.06.2021 live livestream (FIFA 21 Simulation)#Česko #Chorvatsko #Euro2020UEFA European Football Championship 2020Fol...
Řecko a Chorvatsko nečekají na covid pas. U turistů postačí...
Úřady plánují, že budou uznávat i vakcíny, které dosud nebyly schválené Evropskou lékovou agenturou. Cestovat do zemí tak budou moci i lidé očkovaní čínskou vakcínou nebo ruským Sputnikem V.
Na festivalu v Chorvatsku se šířil covid. Přes 200 turistů je...
Vyhlášený festival Austria goes Zrće na chorvatském ostrově Pag se stal ohniskem nákazy koronaviru. Party se zúčastnily tisíce Rakušanů, nakažených teď mezi nimi prudce přibývá. Ve čtvrtek úřady evidovaly již přes 200 případů, reálný počet...
Covid očkování starší než 210 dní Chorvatsko neuznává – eXtra...
Mnozí Češi se na dovolenou do Chorvatska nepodívají. Pokud patříte například ke zdravotníkům z první linie a svoje očkování jste dostali před více než 210 dny, Chorvatsko jej neuzná.
Covid19CZ – Wikipedie
Smyslem aktivity je nabídnout moderní technologie i pomoc s komunikací tam, kde mohou usnadnit boj s virovou nákazou, ať již zpřístupněním informací nebo třeba datovou analýzou usnadňující detekci ohnisek šíření nákazy."
Covid-19 – Wikipedie
Covid-19 (též Covid-19;[pozn. 1] z anglického spojení coronavirus disease 2019, což česky znamená koronavirové onemocnění 2019; výslovnost: [kovid devatenáct]; podle ICD-11 označené XN109) je vysoce infekční onemocnění, které je způsobeno...
Chorvatsko Covid-19 |
vám přináší levné letenky i dovolené po celém světě za skvělé ceny. Vyrazte na cestu s a my se postaráme o vaše pohodlí na cestách.
Covid pasy | Travelking
S platností od 1.7.2021 bude tato česká verze covid pasu sloužit jako celoevropský Digitální zelený certifikát, který budou uznávat státy celé Evropy.

Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Prohledat letenky