Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

deutsche bank new cairo egypt

New Cairo, Káhira, Egypt Předpověď počasí a povětrnostní...

Předpověď počasí pro město New Cairo, Káhira, Egypt na dnešek a dnešní noc, povětrnostní podmínky a dopplerovský radar od Weather Channel a

°Hotel Cairo Capital Plaza Káhira 3* (Egypt) - od 25 € | Booked

Cairo Capital Plaza - Obsahující směnárnu, úschovnu zavazadel a označené prostory pro kuřáky, hotel Hotel Cairo Capital Plaza najdete ve vzdálenosti 1 km od centra města Káhira. Ubytování zahrnuje 29 pokojů.

°Hotel Hilton Cairo Heliopolis Káhira 5* (Egypt) - od 124...

Hilton Cairo Heliopolis - Hotel Hilton Cairo Heliopolis je tiché 5-hvězdičkové ubytování, které nabízí elegantní pokoje v nákupní čtvrti města Káhira. V roce 2011 byl kompletně zrekonstruován, a je připraven nabídnout ubytování v 589...

New Cairo - Wikipedia

New Cairo (Arabic: القاهرة الجديدة el-Qāhera el-Gedīda ) is an Egyptian city covering an area of about 30,000 hectares (70,000 acres) on the southeastern edge of Cairo Governorate, 25 kilometres (15 mi) from Maadi.

Checkout Top-Rated cities with the highest paying salaries...

Average salaries in San Francisco have risen by 31% since 2018, with the city taking the crown for the highest-paying city in the world this year, according to Deutsche Bank

Deutsche Bank - Wikipedia

Deutsche Bank AG (German pronunciation: [ˈdɔʏtʃə ˈbaŋk ʔaːˈɡeː] (listen)) is a German multinational investment bank and financial services company headquartered in Frankfurt, Germany, and dual-listed on the Frankfurt Stock Exchange and...

Egypt: Why not take a tour of Cairo′s Garbage City? | Business...

With tourism numbers rebounding, a new breed of Egyptian startups are banking on sustainability and economic inclusion to help travelers and tour guides alike. Benjamin Bathke visited Cairo to find out more.

°Beirut Hotel Cairo Káhira 3* (Egypt) - od 41 € | Booked

Beirut Hotel Cairo - Nabízející výtah, parkovišti a obchod s dárkovými předměty, Beirut Hotel Cairo se nachází v blízkosti Sameer Wahba. Hotel je vybaven 91 klimatizovanými pokoji.

°Hotel LE Meridien Cairo Airport Káhira 5* (Egypt) - od 108...

Le Meridien Cairo Airport - Nachází se ve čtvrti Heliopolis, tento příjemný Hotel Le Meridien Cairo Airport se vyznačuje lázeňským centrem, masážemi a jacuzzi. Hotel je umístěn v 5-patrové budově.

Egypt becomes first Arab country to issue Green bonds with $750...

Egypt sold $750 million in five-year Green bonds on Tuesday, a document showed, in the first sale of such bonds by a government in the Middle East and North Africa region.

Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Prohledat letenky