Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

chorvatsko šeky kde uplatnit

Šeková knížka plná slev - PV AUTO Prostějov s.r.o...

Pokud chcete využít bohaté nabídky Šekové knížky, stačí navštívit náš Autosalon, kde vám tuto poskytneme zcela zdarma, nebo si ji můžete také objednat na Škoda E-shopu.

Šeky

Šeky patří mezi klasické a stále široce rozšířené platební nástroje. Jejich obliba ve světě je však diferencovaná, a tak se s šeky můžeme setkat především v anglicky mluvících zemích.

Chorvatsko měna, kurzy a orientační ceny v obchodech -

Chorvatsko peníze. Je zde draho? A čím se vlastně platí? Chorvatsko a jeho kurzy, ceny potravin a zboží v obchodech. Buďte připraveni na finanční otázky.

K cestování | Informace | Cestovní kancelář Amalkatour

V Chorvatsku je dostatečná zdravotní péče. Cestující při cestování do Chorvatska nemají povinnost se nechávat očkovat, vyskytují se zde totiž běžné nemoci, jaké známe z domoviny.

Slevy a výhody | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko

Využijte našich velkých slev na dovolenou v Chorvatsku! First minute, Last minute, děti zdarma, slevy na Rodinné pasy a Senior pasy či věrnostní slevy.

Benefity - poukázky | Novalja

Na nákup dovolené u nás mohou zaměstnavatelé a zaměstnanci využít systém Cafeteria benefity - systém volitelných zaměstnaneckých výhod.

Jak uplatnit dárkové šeky Bandi |

Za dárkový šek pořídíte elegantní oblečení, obuv i doplňky z nové kolekce, stejně jako zlevněné akční zboží. S šekem můžete uplatnit i všechny další výhody.

Dárkové šeky

Šek je nutné čerpat v plné výši na jeden nákup. Celkovou částku za vstupenky je možné doplatit (na pokladně v hotovosti a platební kartou, při on-line nákupu převodem či platební kartou)

Platíme šekem: Jak vypsat šek a jak ho inkasovat? -

Přestože šeky vyklízejí pole platebním kartám a bezhotovostním převodům, stále se s nimi můžete setkat a jejich použití je v některých situacích…

Šeky a Benefit plus |

Zaměstnanecké benefity jsou odměnou, která má motivovat k lepším výkonům a zároveň ukazuje, jak si svých zaměstnanců firma váží.

Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Prohledat letenky