Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

chorvatsko hranice korona

Chorvatsko EU - vstup Chorvatska do EU | Novalja

1. července 2013 se Chorvatsko stalo novým členským státem Evropské unie. Od tohoto data je cestování do Chorvatska s platným občanským průkazem ČR v souladu i s českým právním řádem.

koronavirus

Všeobjímající epidemie koronaviru do svého sevření pohltila i Chorvatsko. Chorvatská vláda uzavřela hranice na 30 dnů. Nařízení vstoupilo v platnost dnes. Dalším nařízením jsou uzavřeny restaurace a obchody.

‌corona croatia Archives - Apartmány v Tribunj - Cvitan

Fungují v současné době hotely v Chorvatsku a pokud ne, kdy se očekávají opětovné otevření hotelů, kempů a jiných ubytovacích zařízení?

Cesta do Chorvatska: Jak se nejpohodlněji dostat k Jadranu | E...

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Nevíte zda jet do Chorvatska autem, vlakem, autobusem nebo letecky? Potřebujete na cestu negativní test na Covid-19?

Plexiskla a rozestupy. Oblíbené letní destinace Čechů provoní i...

Zavřené přírodní pláže, „korona free“ ostrovy, QR kódy a namísto vůně opalovacího krému odér dezinfekce. Tak nějak bude vypadat prázdninová sezona v oblíbených dovolenkových destinacích Čechů.

Korona FREE Chorvatsko láká na nízké ceny |

Chorvatsko jako „Corona FREE“ země láká už spousty návštěvníků. Už nejsou zapotřebí žádná potvrzení ani testy či karanténa po návratu. Můžete se směle vydat jako kdykoliv jindy do Chorvatska a pokud to stihnete už v červnu tak na vás čekají...

eHranica - registrácia pri príchode zo zahraničia - Koronavírus...

Pri príchode z rizikovej krajiny sa musíte zaregistrovať. Na tejto stránke nájdete zoznam bezpečných krajín a formulár pre registráciu.

Korona Panzió | Travelking

Drobný hotel s velkým srdcemRodinný Hotel Korona Panzió je známý svou pohostinností a výbornými službami. Už při příjezdu vás nadchne svou tradiční venkovskou architekturou, uvnitř vás však čeká ubytování v moderních dvoulůžkových pokojích...

Hranice česko slovensko korona

Hranice česko slovensko korona - Napětí na uzavřené česko-slovenské hranici. Naštvané lidi vytlačovali těžkooděnci

Chorvatsko - - diskuze, blogy, galerie... vše co vás...

Lifestylový server o cestování, bydlení a dále na téma jako je zahrada, dům a stavba a krása a fitness a hubnutí. Diskuze, blogy, galerie

Garance nejnižší ceny

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do míst, která vás ohromí svou krásou nebo zvláštností.

Prohledat letenky